Medycyna estetyczna i laseroterapia Tychy - Oferta - Zabiegi dla mężczyzn


 

Mężczyźni coraz chętnie korzystają z usług oferowanych przez gabinety medycyny estetycznej.
Z myślą o tej wymagającej grupie pacjentów ESTEO przygotowało specjalną ofertę zabiegów dedykowanych specjalnie dla Panów.

Wszystkie zabiegi wykonywane są w naszym gabinecie przez certyfikowanych lekarzy, a procedurę poprzedza dokładny wywiad i konsultacja. Dzięki temu zabiegi dobierane są indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta.

Pracujemy wyłącznie na preparatach i urządzeniach medycznych, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo i satysfakcję z uzyskanych rezultatów.

 

Laserowe zamykanie naczynek

 

Męskie skóry są narażone na wysokie ryzyko rumienia i tak zwanych „pajączków”. Dzięki zabiegowi głowicą 500-600 nm  uzyskujemy natychmiastowy efekt redukcji problemu rozszerzonych naczynek na twarzy, a głowica 1064 nm pozwala pozbyć się teleangiektazji na nogach.

Dla pełnego efektu zalecamy serię zabiegów.

 

» Laserowe zamykanie naczynek » Opis zabiegu tutaj

 

Redukcja zmarszczek

Młody wygląd to od wielu lat wizytówka zadbanego mężczyzny. Z wiekiem wskutek utraty kolagenu pojawiają się zmarszczki, które dodają lat, powodując wrażenie smutnej i groźnej twarzy. Skóra na szyi i dłoniach również może zdradzać nasz wiek dlatego warto nie zapominać również o tych okolicach.

W walce z widocznymi oznakami upływającego czasu w naszym gabinecie stosujemy szeroką gamę zabiegów anti-ageing od toksyny botulinowej, poprzez wypełniacze do nici liftingujących.

 

 

W ofercie posiadamy także kwasy hialuronowe dedykowane specjalnie wymagającym męskim skórom. Efekty uzyskiwane przez naszych lekarzy są naturalne i długotrwałe. Kwalifikacja do zabiegu następuje po dokładnej konsultacji lekarskiej.

 

» Toksyna botulinowa » Opis zabiegu tutaj

» Kwas hialuronowy » Opis zabiegu tutaj

» Nici » Opis zabiegu tutaj

» Stabilizowane termicznie kompleksy kwasu hialuronowego» Opis zabiegu tutaj

 

Rewitalizacja skóry

Zdrowa, promienna i zadbana skóra to domena zarówno kobiet jak i mężczyzn jednak Panowie mniej chętnie spędzają czas na codziennej domowej pielęgnacji. Z myślą o szybkich, trwałych i satysfakcjonujących rezultatach polecamy zabiegi mezoterapii igłowej.

Zabiegi wykonujemy preparatami kwasu hialuronowego, osoczem bogatopłytkowym, kolagenem i koktajlami witaminowo-odżywczymi. W zależności od użytego preparatu zabiegi wykonujemy jednorazowo lub w serii.

Dla pacjentów, którzy nie tolerują zabiegów z użyciem igieł, polecamy peelingi medyczne dobrane do problemu skóry bądź zabiegi resurfacingu laserowego.

 

» Mezoterapia » Opis zabiegu tutaj

» Peeling

» Redukcja przebarwień

 

Terapia łysienia

Z wiekiem wielu Panów obserwuje nadmierne wypadanie włosów i stopniowe łysienie. W celu złagodzenia tych problemów medycyna estetyczna oferuje zabiegi osoczem bogatopłytkowym, bądź terapię peptydową. 

 

» Terapie na porost włosów » Opis zabiegu tutaj

 

Leczenie nadpotliwości

Nadmierne pocenie może powodować dyskomfort i utrudniać codzienne funkcjonowanie. Gdy antyperspiranty i blokery pocenia nie działają, zalecamy zabieg leczenia nadpotliwości toksyną botulinową.

Zabieg trwa kilka minut, a efekt utrzymuje się 6-12 miesięcy.

 

» Leczenie nadpotliwości  toksyną botulinową » Opis zabiegu tutaj

 

Depilacja laserowa

Mężczyźni także zmagają się niechcianym i nadmiernym owłosieniem. Od wielu lat skutecznie i bezboleśnie pomagamy pozbyć się problemu przy użyciu najwyższej klasy urządzeń do depilacji laserowej. Urządzenia stosowane w naszym gabinecie posiadają certyfikaty medyczne świadczące o wysokiej skuteczności i bezpieczeństwie zabiegu.

 

» Depilacja laserowa » Opis zabiegu tutaj

 

 Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem - CENNIK

 


Szczegóły pod numerem telefonu  +48 571 254 711